KONST / Litografier / Färglitografi 14188291
nr 1418 8291
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Tivoli. Signerad, färglitografi, numrerad 258/290, oramat löst blad, 59x43 cm
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:10:59
13/9 08:42:45